Zlatí medailisti na olympijských hrách získavajú automatický vstup do veľkých spoločností

Zlatí medailisti na olympijských hrách v lete budú dostávať jednoročnú výnimku do hlavných majstrovstiev sveta, oznámili to oficiálni predstavitelia športových špičkových organizácií.Rory McIlroy signalizuje majstrovské zámery s dierou v jednom na cvičebnom kole Čítajte viac

Šampión mužov v Riu bude v roku 2017 vyňatý do Majstrovstiev, US Open, Open Championship a US PGA Championship, zatiaľ čo výnimka pre ženy začína majstrovstiev Evian v roku 2016 – ktoré sa koná po hrách – a obsahuje ANA Inšpirácia, Bet365 stavkove bonusy ženský PGA majstrovstvá, americký ženský otvorený a britský otvorený žien v roku 2017. Predseda Masters, Billy Payne, povedal na tlačovej konferencii v Augusta National: “Veríme, že viditeľnosť našej hry bude dramaticky zvýšená Globálnej platformy, ktorá ponúka len ponuku olympijských hier.

“Nové publikum z celého sveta, niektoré prvýkrát vôbec, bude vystavené nášmu skvelému športu a spoznať a oceniť úžasný athl Golfovia a hrdinovia.Z tejto väčšej viditeľnosti sa domnievame, že sa bude rozvíjať väčšia účasť na našej hre a bude to určitý príjemca. “Napriek tomu, že Rory McIlroy, Jordan Spieth a Jason Day budú napríklad oslobodené Majstri bez ohľadu na víťazstvo v Riu, predstavitelia veria, že povaha olympijských kvalifikačných súťaží by mohla priniesť víťazstvo zo 60-polárnych polí, ktoré by skutočne mali prospech z výnimky.

Pete Bevacqua, výkonný riaditeľ PGA Amerike, povedal: “Z nášho pohľadu, či je to niekto, kto je v špičkových rebríčkoch sveta, alebo niekto, kto je ten príbeh Popoluška, je to v oboch smeroch pozitívny.” Je to pozitívne na golf, Je to skvelý príbeh Bet365 pre golf a je to určite pozitívne pre majstrovstvá sveta PGA, bez ohľadu na to, kto vystupuje z tejto oblasti. “Bubba Watson:” Otec mal sen, že by som hral baseball, ale ja som si vybral golf “Prečítajte si viac

Výkonný riaditeľ USGA Mike Davis dodal: “Používame svetové rebríčky ako veľkú časť toho, kto Vstúpi do majstrovstiev US Open a US Open Women Championship a rozhodne si myslíte, že na olympijských hrách budete mať snáď väčšinu najlepších hráčov.

“Ale jasne, vzhľadom na cestu Tento kvalifikačný systém je na olympijských hrách, kde sú krajiny obmedzené na to, koľko hráčov môžu mať, mohli by ste mať relatívne pomerne malých hráčov.

“Takže myšlienka je, že ak ste dobrý Stačí, aby ste získali túto zlatú medailu, a to sa stáva len raz za štyri roky, chceme vás v našich národných majstrovstvách. ”

read more: http://stavky1x2.com/bet365

Rate this post