Bet365, Unibet – online stávkovanie

bet365 alternatív linkSam Allardyce vzdával hold Phil Gartside, predsedovi Bolton Wanderers, ktorý zomrel na rakovinu v stredu vo veku 63 rokov.

Sunderland manažér, ktorý Unibet pracoval s Gartside počas osem úspešných rokov v Bolton, vrátane Štatút Premier League a dvojnásobné zabezpečenie európskej Bet365 kvalifikácie opísal tento zážitok ako “magický”. Aj keď sa pár rozdelil na zlý termín, opravil ich raz “dokonalý” vzťah a oni krátko pred Vianocami vystúpili. “Z hľadiska toho, ako dlho som poznal Phil a jeho rodinu, to bolo zničujúce správy,” povedal Allardyce, ktorý v rokoch 1999-2007 riadil Boltona, keď odišiel, aby prevzal Newcastle United. “Bol som si vedomý choroby predtým, ale držal som to veľmi Bet365 blízko sebe.Moja sústrasť ísť do rodiny.

“Moja spomienka je skvelá – aj keď neskôr sme možno nevideli oči do očí – ale určite cesta, ktorú sme si vzali od roku 1999 do roku 2007, bola magická. Túto cestu sme Bet365 spoločne zrealizovali a v podstate prebudovali klub, ktorý dosiahol veľký úspech.

“Mali sme perfektný vzťah – predsedal a podarilo sa mi a my sme sa navzájom neporušovali. Vzali sme si na seba vytvoriť novú filozofiu v klube a mali veľký úspech. Moja Bet365 posledná hra v Bolton sme boli piaty v Premier League. Predtým sme boli sedem, šiesty, ôsmy, dostali sa do finále Carling Cup a kvalifikovali sa dvakrát do Európy.Takže to bol skvelý príbeh. “Na konci sme mali ťažkosti, nebudem to skrývať, ale moje spomienky sú Unibet oveľa lepšie ako zlé kvôli ceste, ktorú sme mali – a aká cesta bola . “Pamätám sa na šťastné časy, ktoré som strávil s Philom od roku 1999, keď som vstúpil do klubu na svojich 45. narodeninách. Sme spoločne snívali o tom, kam by sme mohli ísť, a my sme vlastne zmenili naše sny na skutočnosť, takže budem vždy mať tieto spomienky. “Moja sústrasť ísť na Carol, jeho manželka a zvyšok rodinu, ktorú veľmi dobre poznám. Bola to jedna skvelá cesta, Unibet uvítací bonus ktorú sme mali spolu a je to veľmi smutná strata pre rodinu, hlavne na 63 rokov. Pred Vianocami som hovoril s Philom. Pre mňa to bol obrovský šok, aký bol jeho postoj. Bola to úplne zničujúca a rýchla choroba. “

Rate this post