Bet365: Kontroverzia Mamadou Sakho váži na pleciach Kloppa

Hrozba dlhého zákazu visí nad Sakho z dôvodu nedodržania testu na drogy, ktorý bol predložený po zápase Liverpoolskej ligy v Manchestri v Spojených štátoch 17. marca. Liečivá na tuky údajne porušujú pravidlá Uefa – ak je potvrdené, pravdepodobne je pravdepodobne šesť až Bet365 dvanásťmesačné pozastavenie – a je pravdepodobné, že Brendan Rodgers na začiatku sezóny zlikvidoval obrancu proti Stoke City a Bournemouth vo výške 19 miliónov libier za to, že bol nadváha. Kolo Touré ponúka podporu Mamadou Sakho v boji proti antidopingovému vyšetrovaniu. Viac informácií

Sakho má do utorka požiadať, aby sa jeho vzorka B testovala a poskytla vysvetlenie Uefovi. Iba potom Klopp, ktorý sa rozhodol s hierarchiou klubu, že Sakho neberie do úvahy výber, zatiaľ čo Uefa vyšetruje, komentuje spor.Je to posledná vec, ktorú manažér Liverpoolu potrebuje vo štvrtok s Villarrealom a traja ďalší kľúčoví hráči – Divock Origi, Emre Can a kapitán Jordan Henderson – prerušili zranenie. Blowing vedenie dvoch gólov proti Newcastle United, ktoré vyhrážali odstupu, bolo v súlade s Kloppovým dňom. “Nemôžeme to zmeniť,” povedal Liverpool. “Celá sezóna bola veľmi intenzívna, nikdy sme sa nevzdali, takže nebola príliš intenzívna. Sme blízko. V presnej rovnakej Bet365 sezóne, bez druhého lepší futbal, Sunderland, Southampton, a teraz Newcastle. Sedem bodov viac a my sme pre niečo náročné. Musíte to prijať.

“Hráči nie sú zranení, pretože sú unavení. V momente sa to stane. Hendo bol iný ako Emre.Divock bol nepríjemný problém, a nebol ešte skoro tím ‘Ramiro Funes Mori’. Stalo sa. Moment však nie je o tom, že by mal mať najlepší tím pripravený hrať. Moment musí byť pripravený bojovať. Villarreal tiež mali veľa zápasov, musia bojovať v lige, hrajú po zápase proti Real Sociedad a majú malý boj o Ligu majstrov. Musíme byť pripravení. Nejde o to, že by sme vždy mali Bet365 najlepších hráčov, ale boli dokonale pripravení na našu ďalšiu hru. Potom môžeme pokračovať. ”

Kým Klopp vyzval na boj z Liverpoolu, Rafael Benítez apeloval na vieru a vášeň z Newcastlu. Dvaja manažéri majú na zvyšok sezóny rôzne ciele, ale ako jeden vyčerpal možnosti a druhý z hier, obaja veria, že charakter bude určovať, či sa dosiahnu.Nádej sa rozrástla okolo Benítezovho tímu, spolu s formou, tímovou súdržnosťou a ich výsledkami, ale s Crystal Palace, Aston Villa a Tottenham Hotspur to mohlo prísť až neskoro. Rovnako ako ich manažér, ktorý dostal obrovský príjem z oboch súborov prívržencov na Anfielde. Liverpool mal takmer dva góly, keď Daniel Sturridge potrestal slabý gól s dobrým gólom a Adam Lallana skončil ktorý sa pohyboval s vynikajúcim povrchom do Bet365 horného rohu od 20 metrov. Prvý prístup spoločnosti Newcastle zrazil nedostatok viery v družstvo, ktoré stratilo posledných deviatich ligových zápasov. Ale potom Simon Mignolet kľačal na kruhu Vurnona Aniteho a Papiss Cissé vstal a návštevníci boli omladení.Jack Colback odklonil strechu po ďalšom krížení z pravej strany spôsobil panika v bezcolnej Liverpool zadnej stráži dodal svoj prvý bod na ceste od 13. decembra. “” Hovorili sme v polčase o tom, čo nemali čo stratiť, “Povedal Benítez. “Myslím, že reakcia hráčov bola v poriadku. Som rád, že máme myšlienku. Prvá polovica sa týkala chýb, ktoré sme robili, ale reakcia je najdôležitejšou pozitívnou vecou, ​​ktorú môžeme z tejto hry vziať. Zlyhanie testu drog na maamúdu Sakho ukazuje, že systém funguje | Paul Wilson Prečítajte si viac

“Existujú tri dôležité hry na hranie a ak môžeme hrať, ako sme to Bet365 urobili v druhej polovici, potom je v poriadku. Viem, že musíme zlepšiť loptu, ale ak máme rovnakého ducha, môžeme udržať dynamiku.

“Hráči majú vieru.Vedia, že môžeme zmeniť veci a je pre mňa ľahšie zmeniť pozície hráčov, keď musíme – stlačiť tu, stlačiť tam – možno protiútok. Majú lepší nápad, ale potrebujete čas. ”

zdroj: http://sportbet-bonus.com/bet365-najlepsia-stavkova-kancelaria

Rate this post